Kaseton
Classic

Zobacz więcej realizacji

Grafika

Grafikę wykonujemy w formie wysokiej jakości wydruku na folii polimerowej. Wydruk jest dedykowany do podświetleń i zabezpieczony laminatem UV co znacznie wydłuża żywotność reklamy. Możemy również wykonać grafikę w formie elementów wycinanych z folii translucentnych.

Plexi ekstrudowane

Front kasetonu wykonujemy z plexi ekstrudowanej, materiału wysoce przepuszczalnego światło i bardzo trwałego. Element może zostać oklejony częściowo lub w całości grafiką .

LED semafor

Do podświetlenia grafiki wykorzystujemy moduły LED najwyższej jakości. Moduły mają wysoki stopień szczelności więc świetnie sprawdzają się w reklamach zewnętrznych. Są odporne na warunki atmosferyczne.

Do zasilenia reklamy stosujemy wysokiej jakości zasilacze firmy Mean Well.

Tył kasetonu

Spód kasetonu to płyta di-bond o grubości 2mm, w kolorze białym, która doskonale rozprasza światło wewnątrz szyldu i usztywnia całość

Rama aluminiowa

Boki szyldu w całości zrobione są ze specjalnych profili aluminiowych pomalowanych proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Profile aluminiowe są lekkie i wytrzymałe, nie korodują, a powłoka proszkowa jest bardzo trwała i odporna na zarysowania

Naciśnij, aby podświetlić

Naciśnij, aby zgasić