O firmie

Od 2011 roku zbudowaliśmy i zamontowaliśmy ponad 1000  reklam świetlnych w całej Polsce. Na ten temat wiemy bardzo dużo i codziennie podejmujemy kolejne wyzwania oraz zbieramy nowe doświadczenia.

Praca z agencjami reklamowymi

Dzięki stałej współpracy z tak wymagającymi klientami jakimi są agencje reklamowe rozwinęliśmy niemal do perfekcji nasz system pracy, dzięki czemu za każdym razem nasi kontrahenci otrzymują gwarancje profesjonalnie wykonanej reklamy. Nasze kontakty z klientami opieramy na partnerstwie, w którym na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalne doradztwo, terminowość oraz system gwarancyjny wykonanych przez nas zleceń.

Nasza firma nie tylko specjalizuję się w tworzeniu reklam ale współprace z agencjami reklamowymi opanowała do perfekcji. Opieramy ją przede wszystkim na zaufaniu, które niejednokrotnie oparte jest umowami lojalnościowymi oraz przekazania praw autorskich.


Innowacyjność

Oprócz ciągłego szkolenia naszej kadry pracowniczej i rozbudowania naszego parku maszynowego dokładamy wszelkich starań aby współpraca przebiegała płynnie i bezproblemowo. W tym celu stworzyliśmy dla naszych kontrahentów dedykowany system, który ułatwi  proces tworzenia wycen oraz zleceń. Ciągłe raportowanie o aktualnym statusie zlecenia  drogą e-mailową oraz smsową  usprawnia kontakt na linii Alukas – Agencja – Klient.


Gwarancja udanej współpracy

W tworzone przez nas reklamy wkładamy ogromną ilość pasji i zaangażowania  dlatego właśnie jesteśmy zapewnić gwarancje na nasze produkty nawet do 5 lat.